04 Липня, 2023 р., 13:12
Під головуванням начальника Берегівської РВА Віталія Матія відбулася координаційна нарада з головами територіальних громад району. За участю начальника районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергіия Зейкана, заступника голови Берегівської РДА Іштвана Локіти.
03 Липня, 2023 р., 20:46
Відділ інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю Берегівської РВА, 3 липня 2023 року в місті Ужгород, взяв участь у тренінгу для комунікаційників Закарпаття, організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, Міністерством культури та інформаційної політики України та Проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».
30 Червня, 2023 р., 17:01
Сьогодні, з нагоди відзначення 5-ї річниці створення батальйону Берегівської територіальної оборони, начальник Берегівської районної військової адміністрації Віталій Матій привітав особовий склад підрозділу.
30 Червня, 2023 р., 10:53
Попри війну в нашій державі, продовжуємо створювати безбар’єрне середовище на районному рівні.
29 Червня, 2023 р., 16:56
Сьогодні начальник Берегівської районної військової адміністраці Віталій Матій взяв участь у засіданні п’ятнадцятої сесії Берегівської районної ради VIII скликання.
29 Червня, 2023 р., 10:14
ерша леді України Олена Зеленська стала гостею спеціального сезону подкасту «Простими словами» від The Village Україна.