17 Червня, 2023 р., 14:08
Міністерство освіти і науки України та Смітсонівський інститут (США) підписали Меморандум про співпрацю з метою розвитку наукової освіти.
16 Червня, 2023 р., 16:05
Які нові соцгарантії захисники та члени їхніх родин уже можуть отримати через портал «Допомога Закарпаття»?
16 Червня, 2023 р., 11:38
Реалізація базової підготовки населення Берегівського району до національного спротиву, створення безбар’єрного середовища в громадах, участь у пілотному проекті «Інститут помічника ветерана» – ключові питання наради з головами громад району яку провів начальник Берегівської РВА Віталій Матій.
16 Червня, 2023 р., 09:23
До 10 серпня 2023 року триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.
15 Червня, 2023 р., 17:04
Заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо зустрівся з керівником програм з розвитку місцевого самоврядування і децентралізації влади Агентства США з міжнародного розвитку Маратом Кюрчевським та керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрагамом.
15 Червня, 2023 р., 17:03
В рамках початкової підготовки громадян України до національного спротиву для випускників закладів загальної середньої освіти Берегівського району проведені навчально-тренувальні заняття з військової підготовки.
14 Червня, 2023 р., 16:04
Сьогодні відправлено вантаж життєво необхідних речей для постраждалих внаслідок підриву російськими терористами Каховської ГЕС, зокрема:
14 Червня, 2023 р., 10:56
Видача посвідчень та призначення грошової допомоги: ветерани та члени їхніх родин зможуть отримати нові послуги в ЦНАПах.