14 Червня, 2023 р., 10:38
 30 травня 2023 року Верховна Рада України заслухала щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році, в якій висвітлені основні аспекти захисту прав і свобод людини в умовах війни.
13 Червня, 2023 р., 12:09
Для спрощення процедури проведення медико-соціальної експертизи військовослужбовцям і наближення цієї послуги до них з початку року в регіонах України відбулося понад 750 виїзних засідань медико-соціальних експертних комісій (МСЕК) у місцях перебування, лікування та реабілітації поранених.
13 Червня, 2023 р., 10:04
Понад 1200 закарпатських школярів пройшли безоплатний курс з основ кібербезпеки від CRDF Global. Тепер вони знають, як дбати про цифрову гігієну та як захистити себе в інтернеті, повідомив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.
12 Червня, 2023 р., 16:53
На численні прохання зацікавлених осіб продовжуємо інформувати фотозвітом різних конкурсів та змагань І-го (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово– патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - 2023.
12 Червня, 2023 р., 11:47
За проєктом ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», що реалізовується за фінансової підтримки уряду Великої Британії, стартував збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей у Закарпатській області.
11 Червня, 2023 р., 11:45
Нагадування. Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інші за кілька кліків на порталі Дія
11 Червня, 2023 р., 10:28
Міністерство цифрової трансформації України разом з Програмою розвитку ООН в Україні презентували новий освітній серіал на платформі Дія.Освіта – Базові цифрові навички для людей елегантного віку.
10 Червня, 2023 р., 18:49
Протягом тижня найкращі команди з усіх районів Закарпаття випробовували себе у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах у ІІ-му (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2023.
10 Червня, 2023 р., 10:21
«Гвардія наступу» провела успішну рекрутингову кампанію. Охочих долучитися до Гвардії виявилось неочікувано багато. На вступ до неї подали заявки близько 40 000 цивільних.