02 Червня, 2023 р., 12:43
Сон – надзвичайно важлива складова здоров’я кожного з нас. Саме під час сну тіло та мозок відновлюються. Саме від нього залежать наше самопочуття, настрій, фізична активність і працездатність. Проте, щоденні обстріли викликають розлади сну, наслідком чого є погіршення якості життя.
02 Червня, 2023 р., 10:45
У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Держава запустила програму єОздоровлення, тобто гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам.
01 Червня, 2023 р., 13:39
01 Червня, 2023 р., 10:24
В Ужгороді відбудеться регіональний семінар стосовно впровадження енергоефективних публічних закупівель для зеленої відбудови відбудеться.
31 Травня, 2023 р., 18:41
Очільник району Віталій Матій спільно з начальником управління освіти та культури Берегівської міської ради Едітою Бабяк оглянув на предмет безбар’єрності освітні заклади Берегівської громади, зокрема комунальну установу „Міський інклюзивно-ресурсний центр» міста Берегове.