09 Червня, 2023 р., 11:41
Очільник Берегівської РВА Віталій Матій спільно з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та делегацією Угорщини на чолі з заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором оглянули хід проведення комплексних робіт з реконструкції магістральних каналів Верке.
08 Червня, 2023 р., 17:32
Очільник Берегівського району Віталій Матій разом з головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком та делегацією Угорщини на чолі з заступником Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентським державним секретарем Левенте Модьором оглянули хід будівництва заводу механізованої переробки твердих відходів у селі Яноші.
08 Червня, 2023 р., 11:13
Очільник Берегівської РВА Віталій Матій разом з керівництвом області очільником Закарпатської ОВА Віктором Микитою, Парламенським державним секретарем Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Левенте Модьором бере участь у стартовій конференції проєкту «Стартова конференція проєкту «ZeroWaste: Theory for Everybody, Practice for Everyone in the Cross-Border Region».
07 Червня, 2023 р., 16:46
Сьогодні за дорученням Президента Володимира Зеленського очільник Берегівської РВА Віталій Матій та начальник Берегівського РТЦК та СП підполковник Сергій Зейкан, передали високу нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) рідним полеглого у повномасштабній війні героя Максима Алексеєнка.
07 Червня, 2023 р., 11:09
Війна — це завжди горе, страждання та втрати.