21 Листопада, 2022 р., 09:20
Із часу відновлення Дня Гідності та Свободи у 2014 році українці відзначають цю дату в умовах війни. Війна, особливо її відкрита фаза після лютого 2022 року, змусила суспільство активніше переосмислювати наше минуле, глибше відчувати й усвідомлювати важливість тих ціннісних орієнтирів, що їх чітко та відкрито задекларували Майдани.
18 Листопада, 2022 р., 10:17
Консультаційний центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини підтримку громадянам у режимі онлайн та офлайн щодо:
17 Листопада, 2022 р., 15:47
Після перемоги у війні з Росією питання безпеки в Україні буде розв'язане і почнеться швидке економічне зростання, тож українці охоче повертатимуться з-за кордону на батьківщину. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.
17 Листопада, 2022 р., 15:43
Міжнародний день толерантності, який закликає шанувати рівність усіх людей без виключення, перша леді Олена Зеленська у Києві презентувала друкований «Довідник безбар'єрності».
17 Листопада, 2022 р., 15:17
Після масштабних ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури з боку агресора оператор системи передачі НЕК «Укренерго» та оператори систем розподілу (обленерго) застосували графіки аварійних та погодинних відключень споживачів від електропостачання.
15 Листопада, 2022 р., 15:56
Понад 40 тисяч закарпатців мають діагноз «цукровий діабет» 1 та 2 типу, з них більш ніж 6,5 тисяч – інсулінозалежні. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
14 Листопада, 2022 р., 15:57
Діабет – це хронічне захворювання, при якому підшлункова залоза не виробляє достатньої кількості інсуліну (гормону, який регулює рівень цукру (глюкози) у крові) або ж організм не може ефективно використовувати вироблений інсулін.
14 Листопада, 2022 р., 15:35
28 листопада 2022 року відбудеться онлайн-аукціон з продажу об’єкта малої приватизації державної власності – єдиного майнового комплексу державного підприємства «Батьовський комбінат хлібопродуктів».
11 Листопада, 2022 р., 16:01
На Ужгородщині стартував дводенний форум «Re:Open Zakarpattia 2022». Захід об'єднав урядовців, очільників обласних військових адміністрацій, міських голів, депутатів, волонтерів та інших українців для напрацювання ідей і рішень для розвитку нашого краю.
11 Листопада, 2022 р., 09:50
З 11 по 13 листопада 2022 року з нагоди святкування Національного Дня Незалежності Польщі буде проведено благодійний онлайн-диктант. Це захід, який періодично організовує сайт www.dyktanda.pl. Цього року він відбудеться втретє. Щороку до написання диктанту долучаються тисячі учасників, які допомагають і водночас запекло змагаються за найкращий результат. Взяти участь може кожен охочий, незалежно від віку.