19 Жовтня, 2022 р., 16:03
Закарпаття опинилося серед регіонів, де виявили випадки інфікування вірусом поліомієліту. Саме тому до цієї недуги і боротьби з нею останні кілька місяців прикуто багато уваги.
19 Жовтня, 2022 р., 15:43
18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і у воєнний стан.  Для тих, хто виготовляє, доставляє та продає ліки, ділимось добіркою держпослуг у відповідній сфері на Гіді.
14 Жовтня, 2022 р., 17:46
Керівництво області передало бійцям 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї ОГШБр вісім автомобілів. Зараз підрозділ звільняє від окупантів Херсонщину і потребує додаткових засобів підвищення мобільності.
14 Жовтня, 2022 р., 17:34
З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, відбулися урочисті заходи біля стели Небесної Сотні та загиблих захисників в місті Берегове.
14 Жовтня, 2022 р., 17:30
Голова Берегівської РВА Віталій Матій та голова районної ради Карло Резеш, вручили спільні грамоти військовим і представникам волонтерського руху Берегівського району. Також, грамоти вручав керівник РТЦК та СП Сергій Зейкан.
14 Жовтня, 2022 р., 10:15
14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України.
14 Жовтня, 2022 р., 09:46
За дев'ять місяців цього року в закарпатських ЦНАПах надали 334 969 послуг. У центрах продовжують збільшувати кількість адмінпослуг та оптимізовувати роботу фахівців. Про це інформує заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.
13 Жовтня, 2022 р., 17:48
Після початку повномасштабного вторгнення РФ на території України працює незалежна міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів». Її спеціалісти базуються у двох областях – Закарпатській та Івано-Франківській. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
13 Жовтня, 2022 р., 17:37
14 жовтня відзначатимемо День захисників і захисниць України та 80-річчя створення Української повстанської армії.
13 Жовтня, 2022 р., 15:41
У Виноградові облаштовують житло для внутрішньо переміщених осіб у гуртожитку колишнього кооперативного училища.