28 Жовтня, 2022 р., 09:54
Щороку наприкінці жовтня світова спільнота відзначає День боротьби з інсультом. Всесвітня організація охорони здоров’я прирівняла це захворювання до глобальної епідемії.
28 Жовтня, 2022 р., 09:26
Ворог відчайдушно намагається зламати українців, руйнуючи критичну інфраструктуру. Наші енергетики роблять усе можливе і неможливе, аби відновити постачання електроенергії якнайшвидше.
27 Жовтня, 2022 р., 10:28
Нещодавно Міністерство охорони здоров’я запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням.
27 Жовтня, 2022 р., 09:27
Українці разом з американською фундацією AI for good Foundation створили неприбуткову гуманітарну платформу Svidok.org. Це – персональний воєнний щоденник, де кожен українець анонімно може поділитись своїм воєнним досвідом. Думки, світлини з рідних міст, спогади, переживання.
26 Жовтня, 2022 р., 10:58
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
20 Жовтня, 2022 р., 16:02
Державна служба геології і надр провела черговий аукціон, де лотами стали дозволи на користування надрами та розробку родовищ, серед них і два закарпатських. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
20 Жовтня, 2022 р., 10:47
День економії електроенергії розпочато: що з приладів краще сьогодні не вмикати. Як громадянам та бізнесу зменшити споживання - дивіться на картинці внизу:
20 Жовтня, 2022 р., 10:38
У Берегівському районі запрацювала мобільна медична бригада (ММБ) Товариства Червоного Хреста України.
20 Жовтня, 2022 р., 08:29
На Закарпатті працює Антикризовий штаб, покликаний оперативно координувати дії громад і відповідальних структур у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
20 Жовтня, 2022 р., 08:00
Ворог продовжує бити по об’єктах енергетики з метою знищення можливості генерації електроенергії.