03 Листопада, 2022 р., 08:35
На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація Естонської Республіки на чолі з Першим віцеспікером Рійгікогу Хелір-Валдором Сеедером.
02 Листопада, 2022 р., 16:41
Керівництво Закарпатської ОВА провело зустріч із делегацією Естонської Республіки на чолі з Першим віцеспікером Рійгікогу Хелір-Валдором Сеедером.
02 Листопада, 2022 р., 16:39
Сьогодні, під керівництвом Єви Данич - заступниці голови Берегівської РДА, відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.
02 Листопада, 2022 р., 15:43
Після масованих ракетних ударів по об’єктам критичної інфраструктури оператором системи передачі НЕК «Укренерго» застосовано графіки аварійного обмеження електроспоживання для балансування української енергосистеми.
02 Листопада, 2022 р., 14:17
Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада, присвячена підсумкам першого парламентського саміту Кримської платформи, який тривав 24-26 жовтня в Загребі (Хорватія).
02 Листопада, 2022 р., 10:22
З 9 листопада на Берегівщині та  Мукачівщині тимчасово буде припинено газопостачання у 19 населених пунктах. Йдеться про села Горонда, Форнош, Н.Коропець, Дерцен, Жнятино, Баркасово, Серне, Чомонин, Гать, Гут, Запсонь, Косино, Попово, Гетен, Рафайново, Шом, Батрадь, Каштаново, Горонглаб. Всього це стосується 6 225 споживачів.
01 Листопада, 2022 р., 16:55
У медичні заклади Закарпатської області доставили 7 кисневих станцій, які закупило Міністерство охорони здоров’я України. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
01 Листопада, 2022 р., 11:59
Станом на сьогодні у Закарпатській обласній службі зайнятості нараховується близько 800 вакансій, за якими можна працевлаштуватися.
28 Жовтня, 2022 р., 09:58
У своїй боротьбі за волю українці не одні, про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїжджають до нас особисто.