19 Травня, 2023 р., 11:59
Послуга з реєстрації нерухомості на порталі Дія відтепер доступна в Закарпатській області.
18 Травня, 2023 р., 12:01
День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками Меджлісу кримськотатарського народу.
18 Травня, 2023 р., 09:23
18 травня українці із шаною згадують ще одну сумну сторінку в історії - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
17 Травня, 2023 р., 11:29
Для успішного наступу потрібно не тільки озброєння. Потрібна кров, аби рятувати героїв. Потрібні надійні і сталі запаси крові та її компонентів, аби кожен, хто потребує відповідної медичної допомоги, отримав її вчасно і достатньо.
17 Травня, 2023 р., 09:26
Начальник Берегівської районної військової адміністраці Віталій Матій провів робочу зустрічі з керівником Центру підготовки населення до національного спротиву полковником Збройних Сил України Юрієм Беляковим.
15 Травня, 2023 р., 09:52
У територіальних громадах Берегівщини стартували проміжкові змагання  місцевого етапу - таборування роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яке поєднує військово-спортивну, туристично-краєзнавчу та культурно-просвітницьку роботу, сприяє досягненню виховного ідеалу гри – формування козацько-лицарського типу сучасної молодої людини.
13 Травня, 2023 р., 09:29
У районній військовій адміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови Берегівської РДА Іштвана Локіти з представниками регіонального управління «Захід» та добровольчого формування територіальних громад району щодо діяльності добровольчого формування територіальних громад та функціоналу Центру підготовки населення до національного супротиву з метою подальшого зміцнення обороноздатності Берегівщини.