09 Травня, 2023 р., 13:11
В обласному центрі Закарпатської рбласьті підбили підсумки моніторингу даних щодо становища, потреб і майбутніх намірів внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають в Закарпатській області.
08 Травня, 2023 р., 16:03
Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
08 Травня, 2023 р., 12:01
“Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань, постановляю:
05 Травня, 2023 р., 10:27
Через війну багато внутрішніх переселенців втратили документи про освіту чи попередню роботу. Для того, щоб працевлаштуватися на новому місці, переселенці мають підтвердити свою кваліфікацію.
04 Травня, 2023 р., 16:29
На регіональному порталі «Допомога Закарпаття» з’явилися нові послуги, які здатні замінити візит у військкомат. Сьогодні сучасний онлайн-сервіс представникам Генерального штабу ЗСУ презентував заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан.
04 Травня, 2023 р., 15:05
Відповідні проекти законів «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (№ 9259) та «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації» (№ 9260) підтримали 324 та 333 парламентарії відповідно.