04 Травня, 2023 р., 10:42
Українці, у яких під час тимчасового перебування за кордоном з’явилася дитина, зможуть дистанційно подати документи на призначення допомоги при її народженні.
03 Травня, 2023 р., 14:20
Берегівська района військова адміністрація закликає дотримуватися елементарної інформаційної безпеки про зниклих осіб безвісти за особливих обставин.
03 Травня, 2023 р., 11:12
У службі зайнятості триває сьома у 2023 році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту для підприємців у межах урядової програми «єРобота: Власна справа». З 1 січня по 1 травня 2023 року до Закарпатської обласної служби зайнятості через портал ДІЯ вже подано понад 100 заявок на отримання мікрогрантів.
03 Травня, 2023 р., 11:11
З робочим візитом в Ужгород прибула австрійська делегація на чолі з депутатом Національної ради Австрії Робертом Лаймером. Керівництво області провело зустріч з представником парламенту та посадовцями країни ЄС.
02 Травня, 2023 р., 15:31
Під керівництвом першої заступниці голови райдержадміністрації Єви Данич відбулося засідання районного штабу щодо проведення районного етапу змагань і конкурсів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
01 Травня, 2023 р., 15:48
Війна зумовила нові виклики в напрямку розбудови безбар’єрного середовища в Україні. Зараз серед пріоритетів – гарантія безпеки та створення безперешкодного доступу до послуг з реабілітації для населення.
01 Травня, 2023 р., 11:45
В рамках проекту єРобота українцям видано понад 4 000 грантів на розвиток підприємництва на загальну суму 2,4 млрд грн. Про це повідомила Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко.
30 Квітня, 2023 р., 09:33
30 квітня вшановуємо мужність і героїзм захисників державного кордону України.