26 Вересня, 2022 р., 14:47
У п’ятницю, 23 вересня, під керівництвом Єви Данич - заступниці голови Берегівської РДА, відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення споживача від електроенергії.
26 Вересня, 2022 р., 14:43
CoronaVac успішно використовується в Україні з березня 2021 року. Загалом за цей час українці використали 9 828 515 доз цієї вакцини.
26 Вересня, 2022 р., 14:40
На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.
23 Вересня, 2022 р., 14:30
22 вересня, під головуванням Віталій Матій - голова Берегівської РДА, відбулася нарада з головами ТГ району. Участь також взяли заступники голови - Єва Данич - заступниця голови Берегівської РДА та Іштван Локіта, керівники прикордонного загону, військкомату, газового та лісового господарств району, структурних підрозділів РВА.
23 Вересня, 2022 р., 14:27
Вчора відбулося засідання дванадцятої сесії районної ради VІIІ скликання під головуванням Карла Резеша. Участь у засіданні сесії взяв Віталій Матій - голова Берегівської РДА.
22 Вересня, 2022 р., 15:00
Набув чинності Порядок повернення невикористаної частини коштів, сплачених за участь у пробному ЗНО-2022.
22 Вересня, 2022 р., 10:59
З вересня 2022 року на Закарпатті оголошуються аукціони з приватизації державного майна. Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Остання дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи і перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії.
22 Вересня, 2022 р., 09:01
Вчора Віталій Матій - голова Берегівської РДА представив колективу адміністрації новопризначеного заступника. Ним став Локіта Іштван Федорович.
22 Вересня, 2022 р., 08:56
З метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання та теплоспоживання Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки підготовки енергетичних господарств суб’єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022 - 2023 років (далі – ОП).
19 Вересня, 2022 р., 16:54
Експерти проєкту APENA 3, що фінансується ЄС, презентували регіональний план управління відходами Закарпатської області. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.