19 Вересня, 2022 р., 16:52
Голова Берегівської РВА Віталій Матій провів робочу зустріч із новопризначеним начальником Берегівської дільниці Мукачівського відділення АТ «Закарпатгаз» Ігорем Жураківським.
19 Вересня, 2022 р., 14:51
Очільник Закарпаття Віктор Микита провів робочу зустріч з міським головою Берегова Золтаном Бабяком, керівником Берегівської райради Карлом Резешом та депутаткою обласної ради Юдітою Петеі.
19 Вересня, 2022 р., 09:55
Під час робочого візиту на Закарпаття міністр охорони здоров‘я України Віктор Ляшко разом із першим заступником голови ОВА Мирославом Білецьким відвідав Свалявську районну лікарню.
16 Вересня, 2022 р., 18:44
На порядку денному - оптимізація роботи пунктів перетину державного кордону, зменшення автомобільних черг, облаштування нових КПП між Україною та Угорщиною.
16 Вересня, 2022 р., 18:42
В області запустила роботу мобільна медична бригада Товариства Червоного Хреста України. Вона базуватиметься на Іршавщині, повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.
16 Вересня, 2022 р., 18:39
Між Україною та Угорщиною найближчі кілька місяців може запрацювати новий пункт пропуску. Ідеться про КПП «Велика Паладь-Надьгодош», повідомив перший заступник очільника Закарпаття Мирослав Білецький.
16 Вересня, 2022 р., 17:37
Оптимізація функціонування пунктів перетину державного кордону дозволить зменшити черги та скоротити час очікування. Саме з такою метою з робочим візитом на Закарпатті перебуває заступник міністра інфраструктури України Мустафа-Масі Найєм.
16 Вересня, 2022 р., 12:54
Спеціалізоване інтернет-видання “Медправда” проводить конкурс на отримання гранта за написання інформаційно-аналітичної статті на тему “Посттравматичний стресовий розлад”. Мета проєкту — всебічне інформування населення щодо наслідків травматичних стресових ситуацій, допомога у подоланні розладів здоров’я та психологічна підтримка усіх, хто стикнувся з цією проблемою.
16 Вересня, 2022 р., 09:43
Вчора очільник області Віктор Микита разом із головою правління Закарпатського IT-кластера Жанною Капіцою передали військовим 40 планшетів.
15 Вересня, 2022 р., 14:04
У межах робочої поїздки Закарпаттям голова ОВА Віктор Микита разом із міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали Свалявський професійний будівельний ліцей.