08 Вересня, 2022 р., 16:15
На стадії завершення підготовка об’єктів господарського комплексу та бюджетної сфери області до опалювального сезону 2022-2023 років. Середній показник готовності становить 89,5%, повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.
08 Вересня, 2022 р., 16:13
Очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із головою Берегівської міської ради Золтаном Бабяком та депутатським корпусом.
08 Вересня, 2022 р., 14:39
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
08 Вересня, 2022 р., 14:18
порядкування та зменшення черг на кордонах – одне з найгостріших і найпріоритетніших питань для Закарпаття.
08 Вересня, 2022 р., 14:17
За три місяці понад 600 вимушено переміщених осіб скористалися чат-ботом з працевлаштування у Telegram, який розробили в Закарпатській ОВА. Про це інформує заступник очільника області Петро Добромільський.
07 Вересня, 2022 р., 14:50
Голова Берегівської РВА Віталій Матій провів робочу зустріч із начальником 27 прикордонного загону, полковником Ігнатюком Богданом і начальником відділу прикордонної служби «Лужанка», капітаном Шуфруном Михайлом.
06 Вересня, 2022 р., 16:01
Сьогодні Закарпаття отримало 40 950 доз вакцини Pfizer проти COVID-19 за програмою підтримки Уряду Угорщини.
06 Вересня, 2022 р., 15:57
У багатьох країнах світу, і в України зокрема, діти йдуть до навчальних закладів у вересні. Тому саме нагадуємо малечі та школярам про важливі навички, які зроблять навчальний процес і перерви більш безпечними.
06 Вересня, 2022 р., 13:54
Відділ культури молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації інформує, що у мовному законодавстві сталися зміни!
06 Вересня, 2022 р., 11:15
Закарпатці, котрі безоплатно прихистили вимушених переселенців, отримуватимуть матеріальну допомогу з обласного бюджету. Відповідне розпорядження про внесення змін до Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2022-2024 роки підписав голова ОВА Віктор Микита.