21 Липня, 2022 р., 17:00
Національний банк України з 9:00 21 липня 2022 року скорегував офіційний курс гривні до долара США на 25% до 36,5686 грн/дол. США з огляду на зміну фундаментальних характеристик економіки України під час війни та зміцнення долара США до інших валют. Такий крок дасть змогу збільшити конкурентоспроможність українських виробників, зблизити курсові умови для різних груп бізнесу та населення та підтримати стійкість економіки в умовах війни.
21 Липня, 2022 р., 14:50
З 2025 року Міністерство освіти та науки України вводить у шкільну програму для 8-9 класів обов’язковий предмет «Підприємливість та фінансова грамотність».
21 Липня, 2022 р., 14:47
Україні дозволили введення другої бустерної дози вакцини проти коронавірусної хвороби усім людям віком від 60 років, а також людям віком 18-59 років із хворобами, які підвищують ризик важкого перебігу COVID-19.
21 Липня, 2022 р., 11:01
Вчора, під керівництвом голови Берегівської РВА Віталія Матія, відбулася нарада із головами ТГ району.
21 Липня, 2022 р., 10:54
Закарпаття готується до початку нового навчального року. Очільник ОВА Віктор Микита зауважив, що 1 вересня в області діти повинні піти у школи та дитячі садочки згідно з навчально-виховним планом.
21 Липня, 2022 р., 09:52
Під час візиту до Сполучених Штатів Америки дружина Президента України Олена Зеленська виступила в Конгресі, законодавчому органі США. Вона стала першою в історії дружиною іноземного лідера, яка отримала можливість виступити з промовою в стінах цієї інституції.
19 Липня, 2022 р., 15:00
Від 18 липня 2022 року на сайті МОН майбутні вступники можуть отримати відповіді на запитання щодо вступу до закладів фахової передвищої та вищої освіти. У співпраці з Урядовим контактним центром запрацював чатбот, що стане онлайн-помічником у питаннях вступної кампанії 2022 року.
19 Липня, 2022 р., 14:47
Команда Закарпатської ОВА розробила та впровадила власну програму морально-психологічної підтримки й організації дозвілля для військовослужбовців, які перебувають у пунктах постійної дислокації. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.
19 Липня, 2022 р., 14:44
Кожен працівник має право на отримання компенсації втраченого за час лікування заробітку – в умовах війни Фонд соціального страхування України продовжує фінансувати допомоги по тимчасовій втраті працездатності в повному обсязі.
19 Липня, 2022 р., 14:42
Ви з тих, кого ці важкі часи надихнули створити щось своє? Пишаємося вашою сміливістю! А також нагадуємо подбати про захист своєї інтелектуальної власності. Авторське право  Реєстрація права на твір Дублікат свідоцтва про держреєстрацію авторського права Реєстрація договору про права автора на твір Контрольні марки на розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних Суміжні права