16 Серпня, 2022 р., 16:53
Упродовж останнього місяця кількість тижневих випадків захворювання на COVID-19 в області зросла в шість разів. Про це під час брифінгу розповіла головна епідеміологиня Закарпаття Вікторія Тимчик.
16 Серпня, 2022 р., 16:52
Посібник «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни» стане у пригоді вчителям, соціальним педагогам та психологам. Матеріали можуть бути використані для проведення уроків та тренінгів.
16 Серпня, 2022 р., 16:50
Кабінет Міністрів підтримав законопроект щодо змін до Податкового кодексу України, яким передбачається часткове повернення ставок акцизу на пальне, які діяли до повномасштабного вторгнення.
16 Серпня, 2022 р., 16:42
ідтримка військових підрозділів Закарпаття повинна бути пропорційною до надходжень від сплати ПДФО у місцеві бюджети. На цьому наголосив очільник краю Віктор Микита.
16 Серпня, 2022 р., 10:48
Співпрацю в напрямку підтримки вимушених переселенців і закарпатців обговорили сьогодні на зустрічі заступник голови ОВА Петро Добромільський та регіональний директор організації International Orthodox Christian Charities в Україні Джордж Антоун.
15 Серпня, 2022 р., 11:38
Перебуваючи на Міжгірщині, голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав вівчарів на полонинах, які саме зараз у горах випасають овець з різних домогосподарств.
15 Серпня, 2022 р., 11:35
Вчорана відпочинок і реабілітацію до Угорщини вирушили працівники ГУ Національної поліції в Закарпатській області та їхні сім'ї. Про це повідомив очільник ОВА Віктор Микита.
14 Серпня, 2022 р., 11:44
На відпочинок до Польщі в супроводі дорослих поїхали 20 дітей, батьки котрих захищають нашу країну в складі Закарпатської 101-ї бригади ТрО. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.
14 Серпня, 2022 р., 11:37
На території Закарпаття населенню заборонили відвідувати ліси. Таке рішення прийняла Рада оборони області.
13 Серпня, 2022 р., 14:46
Мріяти і малювати свої мрії, радіти життю і будувати плани, бачити життя барвистим і квітучим… Під час війни важливо пам’ятати радість життя та про мрії дітей. Адже саме за їхнє майбутнє сьогодні воюють наші Збройні Сили.