01 Серпня, 2022 р., 14:35
Сьогодні в Ужгороді запрацювала Літня школа інформатики. Це спільний пілотний проєкт ОВА, Ужгородського національного університету та Закарпатського ІТ-кластера.
29 Липня, 2022 р., 10:16
Президент Володимир Зеленський нагородив відзнакою Глави держави «Хрест бойових заслуг» українських воїнів, які проявили себе в захисті державного суверенітету й територіальної цілісності України.
29 Липня, 2022 р., 10:14
Президент Литви Гітанас Наусєда, який прибув до Києва з нагоди Дня Української Державності, нагородив Президента України Володимира Зеленського найвищою державною нагородою Литовської Республіки – орденом Вітаутаса Великого із золотим ланцюгом.
29 Липня, 2022 р., 10:02
Сьогодні очільник ОВА Віктор Микита взяв участь у ХІІІ засіданні Національного кластера кібербезпеки на тему «Кібербезпека на місцевому рівні: регіональні виклики та захист кордонів».
28 Липня, 2022 р., 16:11
Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України.
28 Липня, 2022 р., 15:04
Під час чергової сесії облради очільник краю Віктор Микита звернувся до депутатів із проханням відвідати в атріумі ОВА виставку дитячих малюнків.
28 Липня, 2022 р., 12:07
Вперше, 28 липня, у день хрещення Київської Русі, ми відзначаємо День Української Державності. З цієї нагоди у Берегівській РВА відбулися урочисті заходи.
28 Липня, 2022 р., 11:25
Всі етапи історії державності України можна описати одним реченням: ми були, є й будемо – звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності: відео
27 Липня, 2022 р., 18:08
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.
27 Липня, 2022 р., 17:58
аціональний банк захищає міжнародні резерви України від валютних спекуляцій, зокрема від схем із «картковим туризмом», щоб і надалі забезпечувати стабільну роботу економіки під час війни. Тому з 21 липня 2022 року діють такі нові правила: